سایت «یک آیه در روز» و فایلهای مجموع جلسات گذشته

بسم الله الرحمن الرحیم

از ابتدای سال ۱۳۹۵  در فضای شبکه‌های اجتماعی مجازی، کانالی را در تلگرام راه‌اندازی کردم با عنوان یک آیه در روز که توضیحش را از اینجا می‌توانید ملاحظه کنید.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ و در راستای حمایت از کالای ایرانی، به شبکه‌های پیام‌رسان داخلی هجرت کردم و اکنون در «ایتا» و «سروش» کار ادامه دارد.

برای اینکه هم مطالبش باقی بماند و هم جستجوی مطالب گذشته راحت‌تر باشد و نیز معلوم باشد تاکنون کدام آیات مورد بررسی قرار گرفته‌اند تصمیم گرفتم سایتی مستقل در فضای مجازی راه اندازی کنم که از طریق دو آدرس yekaye.ir و yekaaye.ir می‌توانید وارد آن شوید و در آنجا امکان جستجو، مشاهده تمامی آیاتی که هر روز انجام می‌شود و سابقه کار و … مهیاست.

ضمنا برای استفاده عموم، فایل مباحث گذشته به صورت ماهانه و نیز هر سوره‌ای پس از اتمامش در ادامه تقدیم می‌شود.

از اوایل سال ۱۳۹۶ بحثها به صورت سوره‌ای ادامه پیدا کرد و به نظر رسید دیگر فایل ماهانه ضرورتی ندارد و از اواسط این سال دیگر تنها فایل سوره‌ای آن تقدیم می‌شود:

فایلهای PDF (آماده چاپ) ۱۳۹۵-۱ ۱۳۹۵-۲ ۱۳۹۵-۳ ۱۳۹۵-۴ ۱۳۹۵-۵ ۱۳۹۵-۶ ۱۳۹۵-۷ ۱۳۹۵-۸ ۱۳۹۵-۹  ۱۳۹۵-۱۰ ۱۳۹۵-۱۱ ۱۳۹۵-۱۲ ۱۳۹۶-۱ ۱۳۹۶-۲  ۱۳۹۶-۳  ۱۳۹۶-۴  ۱۳۹۶-۵ ۱۳۹۶-۶ ۱۳۹۶-۷

۱-hamd  ، ۱۸٫ al kahf ، ۳۳٫ ahzab ، ۳۵٫ al fater ، ۶۸٫ al Qalam ،  ۷۳٫ al.muzzammil ، ۷۵٫ al-Qiyamah ، ۹۰٫ al-Balad  ، ۹۲٫ al-Lail  ، ۹۶٫ al alaq  ، ۹۷-qadr ، ۱۰۳٫ al Asr ، ۱۱۲٫ ekhlaas  ،

فایلهای word  از کل بحثها: ۱۳۹۵-۱-۵ ۱۳۹۵-۶-۷ ۱۳۹۵-۸-۱۱

۱٫ سوره حمد   ۳۳٫ احزاب   ۷۳٫سوره مزمل ۷۵٫ سوره قیامت ۹۲٫ اللیل ۹۶٫ سوره علق   ۹۷٫ سوره قدر   ۱۱۲٫ سوره اخلاص

برچسب خورده : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the پیوند یکتا.

5 Responses to سایت «یک آیه در روز» و فایلهای مجموع جلسات گذشته

 1. احترام احمدی میگوید :

  سلام برادر گرامی جناب آقای سوزنچی . از مطالب بسیار ارزنده شما بسیار سپاسگزاریم .سالها معلم دینی و قرآن مدارس بودم .شما نگاهی جدید و نو به قرآن داشته اید در آنجا که نوشتید قرآن را طوری بخوانید که گویی برای شما نازل شده و …. مطالب شما رادر گروه دوستان و همکاران منتقل می کنم .مطالب را همین طور مفصل می نویسید عالی است . خداوند عزت و سربلندی هرچه بیشتر را نصیب شما بفرماید .آمین .

 2. نسیم میگوید :

  به نام خدا
  باعرض سلام وادب خدمت استاد ارجمند جناب اقای دکتر سوزنچی.
  از مطالب کانال بسیار استفاده میکنم.
  هربار که موفق میشوم یک ایه در روز را با تفسیر و تدبر مطالعه کنم دعای تان میکنم.
  با قران و اهل بیت علیهم السلام محشور شوید.
  فقط یک عرض و پیشنهاد … اگر امکان دارد انتهای هر هفته یک لینک به مطالب اول هفته بگذارید.یا لینک مربوط به ابتدای مبحثی که بیان می فرمایید.
  با احترام و سپاس

 3. آزاد میگوید :

  سلام .ممنون از مطالب خوبتون.
  چرا ادامه فایل های ماهانه و سوره ها بعد از پایانشون رو درسایت قرار نمی دید؟؟

  • حسین سوزنچی میگوید :

   سلام علیکم
   گرفتاریهایم زیاد بود و چون مطالب در سایت یک آیه در روز هم بارگذاری می‌شود عجله ای نداشتم. ان شاء الله در اولین فرصت قرار خواهم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *